Lapače nečistot/zástěrky – Ford Mondeo 2015- (přední)

Lapače nečistot / zástěrky Ford Mondeo 2015- (přední) Přesné lapače nečistot (zástěrky) pro vůz Ford Mondeo. Lapače nečistot slouží k... více informací »
Lapače nečistot/zástěrky - Ford Mondeo 2015- (přední)
Značka: Novline
590 Kč
DO OBCHODU »
Lapače nečistot / zástěrky Ford Mondeo 2015- (přední) Přesné lapače nečistot (zástěrky) pro vůz Ford Mondeo. Lapače nečistot slouží k...

Lapače nečistot / zástěrky Ford Mondeo 2015- (přední) Přesné lapače nečistot (zástěrky) pro vůz Ford Mondeo. Lapače nečistot slouží k ochraně chodců a karoserie automobilu před nečistotami a kamínky létajícími od kol automobilu. To ocení řidiči především v zimě, kdy se sůl z vozovky usazuje na lapačích, nikoliv na prazích a karoserii, kde způsobuje korozi. Zástěrky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní, lehké a pružné syntetické gumy. Výrobce garantuje vysokou odolnost zástěrek proti různým typům poškození chemické poškození (sůl, potřísnění olejem nebo PHM) poškození vlivem tepla (stálost materiálu v rozmezí teplot -50°C – +50°C) poškození UV zářením (stálost barvy i při častém vystavování slunečnímu svitu)   Sada obsahuje 1 pár předních lapačů nečistot pro vůz Ford Mondeo. Montáž lapačů je velice jednoduchá. Součástí balení jsou šrouby pro přichycení lapačů a návod montáže. Výrobce lapačů nečistot: Novline
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 4610031140642 Kvalitní produkt lze koupit mimo jiné tady na webu v kategorii autodoplňky. Připravili jsme nové zboží ve zmiňované sekci za výborné peníze! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na více skvělých kousků od značky Novline. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Novline vyrábí prvotřídní sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Lapače nečistot/zástěrky - Ford Mondeo 2015- (přední) značky Novline snadno naleznete tady nyní opravdu výhodně. Cena od 590 Kč.