Lapače nečistot/zástěrky – Opel Mokka 2012-2019 (zadní)

Přesné lapače nečistot (zástěrky) pro vůz Opel Mokka vyráběný od roku 2012 do roku 2019. Lapače nečistot slouží k ochraně chodců a karoserie... více informací »
Lapače nečistot/zástěrky - Opel Mokka 2012-2019 (zadní)
Značka: Novline
590 Kč
DO OBCHODU »
Přesné lapače nečistot (zástěrky) pro vůz Opel Mokka vyráběný od roku 2012 do roku 2019. Lapače nečistot slouží k ochraně chodců a karoserie...

Přesné lapače nečistot (zástěrky) pro vůz Opel Mokka vyráběný od roku 2012 do roku 2019. Lapače nečistot slouží k ochraně chodců a karoserie automobilu před nečistotami a kamínky létajícími od kol automobilu. To ocení řidiči především v zimě, kdy se sůl z vozovky usazuje na lapačích, nikoliv na prazích a karoserii, kde způsobuje korozi. Zástěrky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní, lehké a pružné syntetické gumy. Výrobce garantuje vysokou odolnost zástěrek proti různým typům poškození chemické poškození (sůl, potřísnění olejem nebo PHM) poškození vlivem tepla (stálost materiálu v rozmezí teplot -50°C – +50°C) poškození UV zářením (stálost barvy i při častém vystavování slunečnímu svitu)   Sada obsahuje 1 pár zadních lapačů nečistot pro vůz Opel Mokka. Montáž lapačů je velice jednoduchá. Součástí balení jsou šrouby pro přichycení lapačů a návod montáže. Výrobce lapačů nečistot: Novline
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 4610031142356 Hodně prodávaný produkt Lapače nečistot/zástěrky – Opel Mokka můžete sehnat bez obtíží tu na našich stránkách v oblíbené sekci autodoplňky! Připravili jsme podobné produkty z této oblíbené kategorie za skvělou cenu. Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Podívejte se taky na další kvalitní zboží značky Novline. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek Lapače nečistot/zástěrky - Opel Mokka 2012-2019 (zadní) od odblíbeného výrobce Novline snadno najdete tady a teď opravdu levně! Nabídka od 590 Kč.