Lapače nečistot/zástěrky – Škoda Octavia 2013- (sed, zadní)

Lapače nečistot / zástěrky Škoda Octavia 2013- (sed, zadní) Přesné lapače nečistot (zástěrky) pro vůz Škoda Octavia. Lapače nečistot slouží k... více informací »
Lapače nečistot/zástěrky - Škoda Octavia 2013- (sed
Značka: Novline
590 Kč
DO OBCHODU »
Lapače nečistot / zástěrky Škoda Octavia 2013- (sed, zadní) Přesné lapače nečistot (zástěrky) pro vůz Škoda Octavia. Lapače nečistot slouží k...

Lapače nečistot / zástěrky Škoda Octavia 2013- (sed, zadní) Přesné lapače nečistot (zástěrky) pro vůz Škoda Octavia. Lapače nečistot slouží k ochraně chodců a karoserie automobilu před nečistotami a kamínky létajícími od kol automobilu. To ocení řidiči především v zimě, kdy se sůl z vozovky usazuje na lapačích, nikoliv na prazích a karoserii, kde způsobuje korozi. Zástěrky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní, lehké a pružné syntetické gumy. Výrobce garantuje vysokou odolnost zástěrek proti různým typům poškození chemické poškození (sůl, potřísnění olejem nebo PHM) poškození vlivem tepla (stálost materiálu v rozmezí teplot -50°C – +50°C) poškození UV zářením (stálost barvy i při častém vystavování slunečnímu svitu)   Sada obsahuje 1 pár předních lapačů nečistot pro vůz Škoda Octavia. Montáž lapačů je velice jednoduchá. Součástí balení jsou šrouby pro přichycení lapačů a návod montáže. Výrobce lapačů nečistot: Novline
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 4610031488676 Tento akční produkt lze zakoupit bezstarostně tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice autodoplňky! Pořiďte si ještě jiné produkty z této známé rubriky za parádní cenu! Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete další skvělé kousky od značky Novline. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Novline má k dispozici skvělý sortiment.

Kvalitní a oblíbený kus Lapače nečistot/zástěrky - Škoda Octavia 2013- (sed, zadní) pocházející od značky Novline získáte nyní za výhodnou cenu. Cena od 590 Kč.