Lapače nečistot/zástěrky – Suzuki Jimny 2018- (přední)

Lapače nečistot / zástěrky Suzuki Jimny 2018- (přední) Přesné lapače nečistot (zástěrky) pro vůz Suzuki Jimny. Lapače nečistot slouží k... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Novline
590 Kč
DO OBCHODU »
Lapače nečistot / zástěrky Suzuki Jimny 2018- (přední) Přesné lapače nečistot (zástěrky) pro vůz Suzuki Jimny. Lapače nečistot slouží k...

Lapače nečistot / zástěrky Suzuki Jimny 2018- (přední) Přesné lapače nečistot (zástěrky) pro vůz Suzuki Jimny. Lapače nečistot slouží k ochraně chodců a karoserie automobilu před nečistotami a kamínky létajícími od kol automobilu. To ocení řidiči především v zimě, kdy se sůl z vozovky usazuje na lapačích, nikoliv na prazích a karoserii, kde způsobuje korozi. Zástěrky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní, lehké a pružné syntetické gumy. Výrobce garantuje vysokou odolnost zástěrek proti různým typům poškození chemické poškození (sůl, potřísnění olejem nebo PHM) poškození vlivem tepla (stálost materiálu v rozmezí teplot -50°C – +50°C) poškození UV zářením (stálost barvy i při častém vystavování slunečnímu svitu)   Sada obsahuje 1 pár předních lapačů nečistot pro vůz Suzuki Jimny. Montáž lapačů je velice jednoduchá. Součástí balení jsou šrouby pro přichycení lapačů a návod montáže. Výrobce lapačů nečistot: Novline
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 4610031584309 Zajímavý produkt Lapače nečistot/zástěrky – Suzuki Jimny 2018- naleznete teď na stránkách v kategorii autodoplňky! Vyhledejte si vyjímečné produkty z této populární sekce snadno online. Známý dodavatel Novline vás obohatí o velmi kvalitní zboží Vždyť to vidíte sami! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další prověřené kousky od výrobce Novline. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento nejprodávanější produkt Lapače nečistot/zástěrky - Suzuki Jimny 2018- (přední) od odblíbeného výrobce Novline jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď právě za akční cenu! Nabídka již od 590 Kč.