Lapače nečistot/zástěrky – Suzuki Jimny 2018- (zadní)

Lapače nečistot / zástěrky Suzuki Jimny 2018- (zadní) Přesné lapače nečistot (zástěrky) pro vůz Suzuki Jimny. Lapače nečistot slouží k... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Novline
790 Kč
DO OBCHODU »
Lapače nečistot / zástěrky Suzuki Jimny 2018- (zadní) Přesné lapače nečistot (zástěrky) pro vůz Suzuki Jimny. Lapače nečistot slouží k...

Lapače nečistot / zástěrky Suzuki Jimny 2018- (zadní) Přesné lapače nečistot (zástěrky) pro vůz Suzuki Jimny. Lapače nečistot slouží k ochraně chodců a karoserie automobilu před nečistotami a kamínky létajícími od kol automobilu. To ocení řidiči především v zimě, kdy se sůl z vozovky usazuje na lapačích, nikoliv na prazích a karoserii, kde způsobuje korozi. Zástěrky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní, lehké a pružné syntetické gumy. Výrobce garantuje vysokou odolnost zástěrek proti různým typům poškození chemické poškození (sůl, potřísnění olejem nebo PHM) poškození vlivem tepla (stálost materiálu v rozmezí teplot -50°C – +50°C) poškození UV zářením (stálost barvy i při častém vystavování slunečnímu svitu)   Sada obsahuje 1 pár zadních lapačů nečistot pro vůz Suzuki Jimny. Montáž lapačů je velice jednoduchá. Součástí balení jsou šrouby pro přichycení lapačů a návod montáže. Výrobce lapačů nečistot: Novline
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 4610031584293
Super kousek Lapače nečistot/zástěrky – Suzuki Jimny lze pořídit lehce tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii autodoplňky! Připravili jsme pro vás ostatní výrobky ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu!

Tento designový výrobek Lapače nečistot/zástěrky - Suzuki Jimny 2018- (zadní) od odblíbeného výrobce Novline naleznete tady za výhodnou cenu! Akční cena od 790 Kč.