Lapače nečistot/zástěrky – Volkswagen Touareg 2015-2018 (přední)

Lapače nečistot / zástěrky Volkswagen Touareg 2015-2018 (přední) Přesné lapače nečistot (zástěrky) pro vůz Volkswagen Touareg Facelift. Lapače... více informací »
Lapače nečistot/zástěrky - Volkswagen Touareg 2015-2018 (přední)
Značka: Novline
590 Kč
DO OBCHODU »
Lapače nečistot / zástěrky Volkswagen Touareg 2015-2018 (přední) Přesné lapače nečistot (zástěrky) pro vůz Volkswagen Touareg Facelift. Lapače...

Lapače nečistot / zástěrky Volkswagen Touareg 2015-2018 (přední) Přesné lapače nečistot (zástěrky) pro vůz Volkswagen Touareg Facelift. Lapače nečistot slouží k ochraně chodců a karoserie automobilu před nečistotami a kamínky létajícími od kol automobilu. To ocení řidiči především v zimě, kdy se sůl z vozovky usazuje na lapačích, nikoliv na prazích a karoserii, kde způsobuje korozi. Zástěrky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní, lehké a pružné syntetické gumy. Výrobce garantuje vysokou odolnost zástěrek proti různým typům poškození chemické poškození (sůl, potřísnění olejem nebo PHM) poškození vlivem tepla (stálost materiálu v rozmezí teplot -50°C – +50°C) poškození UV zářením (stálost barvy i při častém vystavování slunečnímu svitu)   Sada obsahuje 1 pár předních lapačů nečistot pro vůz Volkswagen Touareg. Montáž lapačů je velice jednoduchá. Součástí balení jsou šrouby pro přichycení lapačů a návod montáže. Výrobce lapačů nečistot: Novline
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 4610031141441
Hodně žádaný produkt je k získání již dnes na našich stránkách v populární sekci autodoplňky! Vyberte si vyjímečné produkty z naší sekce za zcela nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Novline vám nabízí top zboží. To však není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce také další prověřené kousky značky Novline. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kus Lapače nečistot/zástěrky - Volkswagen Touareg 2015-2018 (přední) od značky Novline jednoduše můžete sehnat tady a teď levně. Cena již od 590 Kč.