Loketní opěrka Ford C-Max 2010-2019

Loketní opěrky Armster 1 se vzhledem, fukčností a kvalitou zpracování řadí k mezi nejlepší loketní opěrky na evropském trhu. Nejení díky... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Rati
1 490 Kč
DO OBCHODU »
Loketní opěrky Armster 1 se vzhledem, fukčností a kvalitou zpracování řadí k mezi nejlepší loketní opěrky na evropském trhu. Nejení díky...

Loketní opěrky Armster 1 se vzhledem, fukčností a kvalitou zpracování řadí k mezi nejlepší loketní opěrky na evropském trhu. Nejení díky tomu, ale i kvůli neotřelému a modernímu designu ji některé automobilky používají, jako originální příslušenství pro své modely. Loketní opěrka zaručuje komfort během dlouhých cest. Nicméně i při kratších cestách oceníte pohodlí, které poskytuje. Další nespornou výhodou loketních opěrek je, že uvnitř poskytují dodatečný úložný prostor, o který je v autě vždycky nouze.Vrchní část loketní opěrky je vypolstrovaná pěnovou hmotou a potažena jemnou koženkou černé barvy. Úložný prostor je flokován měkkým semišovým materiálem.  Pro maximální pohodlí je možné loketní opěrku: vysunout až o 5 centimetrů vpřed polohovat výšku v rozmezí 5 centimetrů vyklopit o 105 stupňů vzhůru Samozřejmostí je možnost odklopení vrchní části loketní opěrky, kde je úložný prostor pro drobné předměty (peněženka, telefon, nabíječka). Na spodní části víka jsou umístěny dva držáky na tužku. Nosnost loketní opěrky je 80 kg!Balení vždy obsahuje loketní opěrku, přesný adaptér, vruty a podložky. Vrchní část loketní opěrky je pro všechny modely stejná. Naopak adaptér tvarem vždy odpovídá středovému tunelu daného modelu vozu, v tomto případě Ford C-Max. Tím je docíleno velmi jednoduché a bezproblémové montáže, kterou u univerzálních loketních opěrek nelze očekávat. Montáž loketní opěrky Montáž loketní opěrky je velice jednoduchá! Potřebujete pouze fix, šroubovák a vrtačku. Návod je přiložen ke každé loketní opěrce. Můžete si jej také stáhnout níže.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5998186601898 Akční a ve slevě výrobek Loketní opěrka Ford C-Max máte možnost pořídit právě teď tady a teď na našem webu v oblíbené sekci nárazníky a díly. Vyberte si podobné produkty ze zmíněné rubriky za internetové ceny. To ovšem není vše, nebojte, máme toho více. U nás najdete další prověřené kousky od značky Rati. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Rati svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní zboží A tady je důkaz!

Tento kvalitní a žádaný produkt Loketní opěrka Ford C-Max 2010-2019 od populárního výrobce Rati najdete u nás teď opravdu výhodně! Teď v akci 1 490 Kč.