Loketní opěrka Peugeot 307 2001-2008

Loketní opěrky Armster 1 se vzhledem, fukčností a kvalitou zpracování řadí k mezi nejlepší loketní opěrky na evropském trhu. Nejení díky... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Rati
1 790 Kč
DO OBCHODU »
Loketní opěrky Armster 1 se vzhledem, fukčností a kvalitou zpracování řadí k mezi nejlepší loketní opěrky na evropském trhu. Nejení díky...

Loketní opěrky Armster 1 se vzhledem, fukčností a kvalitou zpracování řadí k mezi nejlepší loketní opěrky na evropském trhu. Nejení díky tomu, ale i kvůli neotřelému a modernímu designu ji některé automobilky používají, jako originální příslušenství pro své modely. Loketní opěrka zaručuje komfort během dlouhých cest. Nicméně i při kratších cestách oceníte pohodlí, které poskytuje. Další nespornou výhodou loketních opěrek je, že uvnitř poskytují dodatečný úložný prostor, o který je v autě vždycky nouze.Vrchní část loketní opěrky je vypolstrovaná pěnovou hmotou a potažena jemnou koženkou černé barvy. Úložný prostor je flokován měkkým semišovým materiálem.  Pro maximální pohodlí je možné loketní opěrku: vysunout až o 5 centimetrů vpřed polohovat výšku v rozmezí 5 centimetrů vyklopit o 105 stupňů vzhůru Samozřejmostí je možnost odklopení vrchní části loketní opěrky, kde je úložný prostor pro drobné předměty (peněženka, telefon, nabíječka). Na spodní části víka jsou umístěny dva držáky na tužku. Nosnost loketní opěrky je 80 kg!Balení vždy obsahuje loketní opěrku, přesný adaptér, vruty a podložky. Vrchní část loketní opěrky je pro všechny modely stejná. Naopak adaptér tvarem vždy odpovídá středovému tunelu daného modelu vozu, v tomto případě Peugeot 307. Tím je docíleno velmi jednoduché a bezproblémové montáže, kterou u univerzálních loketních opěrek nelze očekávat. Montáž loketní opěrky Montáž loketní opěrky je velice jednoduchá! Potřebujete pouze fix, šroubovák a vrtačku. Návod je přiložen ke každé loketní opěrce. Můžete si jej také stáhnout níže.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5998172200456Kvalitní a oblíbený produkt Loketní opěrka Peugeot 307 můžete pořídit taky tady u nás v oblíbené sekci nárazníky a díly. Vyhledejte si ostatní výrobky ve zmíněné rubrice z pohodlí domova. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Mrkněte také na další skvělé kousky značky Rati. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Rati vám může nabídnout skvělé produkty

Oblíbený a akční produkt Loketní opěrka Peugeot 307 2001-2008 od známého výrobce Rati jednoduše naleznete zde teď právě se slevou! Právě lze objednat jen za 1 790 Kč.