Luxusní ramínko Headster

Headster je luxusní multifunkní přenosné ramínko do auta. Je vhodné především pro služební cesty, protože jednoduchým pohybem lze ramínko rychle... více informací »
Luxusní ramínko Headster
Značka: Rati
790 Kč
DO OBCHODU »
Headster je luxusní multifunkní přenosné ramínko do auta. Je vhodné především pro služební cesty, protože jednoduchým pohybem lze ramínko rychle...

Headster je luxusní multifunkní přenosné ramínko do auta. Je vhodné především pro služební cesty, protože jednoduchým pohybem lze ramínko rychle vyjmout z auta a pověsit jej do skříně ať už doma nebo na hotelu. Ramínko Headster je vhodné pro saka, košile, kalhoty i sukně. Jedná se o OEM výrobek pro světoznámé automobilky jako jsou Renault, Hyundai, Nissan, Kia nebo Infinity. Ramínko Headster splňuje veškeré požadavky na bezpečnost při použití ve voze a bylo úspěšně testováno nezávislou bezpečnostní laboratoří. Požadavky na instalaci Rozteč konzolek hlavových opěrek může být maximálně 19cm. Průměr konzolky pak musí být 10-16mm.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5998167713503 Tento velmi oblíbený produkt Luxusní ramínko Headster můžete pořídit přímo u nás v populární rubrice autodoplňky! Nyní pořídíte vyjímečné produkty z této oblíbené kategorie za skvělou cenu! Významná značka Rati prodává velmi kvalitní zboží. Udělejte si radost. Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se taky na více kousků značky Rati. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Luxusní ramínko Headster od oblíbené značky Rati jednoduše seženete tady nyní za akční cenu! Cena již od 790 Kč.