Manometr – pneuměřič (7,5bar)

Manometr pro měření tlaku v pneumatikách má ergonomický design a kompaktní rozměry. Pneuměřič umožňuje měření tlaku v jednotkách bar. Rozsah... více informací »
Manometr - pneuměřič (7
Značka: CarCommerce
112 Kč
DO OBCHODU »
Manometr pro měření tlaku v pneumatikách má ergonomický design a kompaktní rozměry. Pneuměřič umožňuje měření tlaku v jednotkách bar. Rozsah...

Manometr pro měření tlaku v pneumatikách má ergonomický design a kompaktní rozměry. Pneuměřič umožňuje měření tlaku v jednotkách bar. Rozsah měření je 0,5bar – 7,5bar. Naměřený tlak zůstává na manometru viditelný, dokud nedojde k jeho resetování tlačítkem. Upozornění: Pro dlouhou životnost a přesnost pneuměřiče nenechávejte dlouhodobě naměřenou hodnotu bez vynulování.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5901225424532 Tento nejprodávanější kousek je k dostání taky tady na stránkách v oblíbené kategorii autodoplňky! Vyberte si unikátní produkty z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na více kvalitních produktů značky CarCommerce. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel CarCommerce může nabídnout top sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento akční kus Manometr - pneuměřič (7,5bar) s osvědčenou značkou CarCommerce pořídíte na našich stránkách nyní za výhodnou cenu! Akční ceny od 112 Kč.