Nosič kol na tažné zařízení TMK Light and Easy 1

Nosič kol TMK Light and Easy 1 je vhodný pro převoz běžného kola i elektrokola. Lze jej upevnit na jakékoliv tažné zařízení a to pouhým... více informací »
Nosič kol na tažné zařízení TMK Light and Easy 1
Značka: TMK system
5 999 Kč
DO OBCHODU »
Nosič kol TMK Light and Easy 1 je vhodný pro převoz běžného kola i elektrokola. Lze jej upevnit na jakékoliv tažné zařízení a to pouhým...

Nosič kol TMK Light and Easy 1 je vhodný pro převoz běžného kola i elektrokola. Lze jej upevnit na jakékoliv tažné zařízení a to pouhým nasazením a sklopením nosné tyče. Poskytuje vysokou nosnost 25kg Nosič je složený ze 2 částí (nosná tyč, rampa na upevnění kola se světly). Manipulace s nosičem je tak skutečně jednoduchá. Ve složeném stavu má nosič minimální rozměry a je velmi dobře skladovatelný. Vzhledem k tomu, že se jedná o nosič pouze na 1 kolo / elektrokolo, je funkce sklápění zbytečná. Nosič nelze sklápět!Používání nosiče je velmi jednoduché. Nejprve se na tažné zařízení nasune nosná tyč, která se zajistí pouhým sklopením. Potom se do nosné tyče zasune rampa na upevnění kola, která se zajistí rychloupínacím mechanismem. Dále se pomocí pásků a čelistí upevní kolo k nosiči. Protože je nosič složen ze 2 částí, nikdy nezvedáte celou jeho váhu. Manipulace s nosičem je velmi jednoduchá i pro méně fyzicky zdatného cyklistu nebo cyklistku! Pozor! Nosič není vybaven zamykacím mechanismem! Při dostatku kreativity (prostě to nějak omotáte 🙂 je však možné uzamknout kolo běžným cyklystickým zámkem, čímž se zajistí i nosič na tažném zařízení, protože technicky není možné sejmout nosič z tažného zařízení, pokud je na něm kolo. Po sejmutí kola není nosič nijak zajištěný, proto doporučujeme prázdný nosič jednoduše složit do kufru auta. Vzhledem k tomu, že se jedná o nosič pouze pro 1 kolo, není u něho sklopný mechanismus. Pro přístup do zavazadlového prostoru je nutné sejmout kolo z rampy a potom rampu z nosiče. Světla se připojují 13pinovým konektorem.Pokud často převážíte svá jízdní kola na nosiči nebo v kufru auta se sklopenými zadními sedačkami, rozhodně byste měli alespoň uvažovat nad ochranným návlekem na kolo. Při přepravě na nosiči ochráníte kolo před prachem, odřením a nepřízní počasí. Při přepravě v kufru pak chráníte interiér auta před ušpiněním. Ideální volbou je speciální voděodolný ochranný potah na kolo mBag. Je vyrobený z unikátní stretchové (pružné) látky, díky které je možné potah použít na všechny standardní velikosti jízdních kol. Potah je na kole napnutý, nikde „neplandá“, nevisí a nepřekáží! Kromě převážení kol oceníte potah i během uskladnění kola. Při skladování ve sklepě nebo v garáži chrání kolo před prachem. Při uložení kola v bytě nebo v kanceláři naopak chráníte vnitřní prostory před ušpiněním od kola.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10127370

Tento skvělý produkt Nosič kol na tažné zařízení TMK Light and Easy 1 originál od značky TMK system máte možnost získat momentálně na našich stránkách pořád výhodně. Právě teď jen za 5 999 Kč.