Oboustranná lepicí páska 3M (0,6x5m)

Vysoce kvalitní oboustranná lepicí páska věhlasné značky 3M. Bez problémů přilne na skleněné, kovové, plastové i dřevěné povrchy. Lepicí... více informací »
Oboustranná lepicí páska 3M (0
Značka: 3M CarCare
280 Kč
DO OBCHODU »
Vysoce kvalitní oboustranná lepicí páska věhlasné značky 3M. Bez problémů přilne na skleněné, kovové, plastové i dřevěné povrchy. Lepicí...

Vysoce kvalitní oboustranná lepicí páska věhlasné značky 3M. Bez problémů přilne na skleněné, kovové, plastové i dřevěné povrchy. Lepicí vrstva pásky je velmi odolná a zachovává si vlastnosti i při extrémně nízkých i vysokých teplotách. Páska je dále je odolná vůči působení UV záření, vlhkosit, technických maziv i rozpouštědel. Délka pásky je 5 metrů, šířka 0,6 cm, tloušťka cca 1mm.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5901256270498 Vynikající výrobek můžete dostat lehce na webu zařazený v rubrice autodoplňky! Nyní si můžete koupit ještě další výrobky ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu. To ale však není vše, naše nabídka je široká! Mrkněte také na další produkty od výrobce 3M CarCare. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kus Oboustranná lepicí páska 3M (0,6x5m) od odblíbeného výrobce 3M CarCare jednoduše můžete najít právě nyní za akční cenu! Teď v akci 280 Kč.