Ochranná lišta hrany kufru Audi Q7 2015- (tmavá, II. jakost)

II. jakost: ohnutý roh viz. fotogalerie Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Audi Q7 je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti... více informací »
Ochranná lišta hrany kufru Audi Q7 2015- (tmavá
Značka: Avisa
1 148 Kč
DO OBCHODU »
II. jakost: ohnutý roh viz. fotogalerie Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Audi Q7 je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti...

II. jakost: ohnutý roh viz. fotogalerie Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Audi Q7 je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání nárazník před odřením při nakládání i vykládání věcí ze zavazadlového prostoru. Montáž ochranné lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití ochrannné lišty šetříte hrany nárazníku auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy.  Avisa je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Avisa známá po celé Evropě. Součást balení Ochranná lišta Tuba s leštící pastou Odmašťující kapesník 3M Manuál k instalaci 1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k překrytí ochrannou lištou pomocí přiloženého ubrousku 3M. 2) Před lepením nejprve přiložte ochrannou lištu na místo, kam ji budete lepit. 3) Označte si krajní místa ochranné lišty na nárazník fixem nebo papírovou lepicí páskou. 4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z ochanné lišty. 5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2). 6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše. POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10127385

Akční a ve slevě kousek Ochranná lišta hrany kufru Audi Q7 2015- (tmavá, II. jakost) od značky Avisa snadno naleznete právě nyní za super cenu! Nyní za 1 148 Kč.