Ochranná lišta hrany kufru BMW 5er 2007-2010 (E61, combi)

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu BMW 5er (E61) je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům... více informací »
Ochranná lišta hrany kufru BMW 5er 2007-2010 (E61
Značka: Avisa
1 690 Kč
DO OBCHODU »
Ochranná lišta na zadní nárazník vozu BMW 5er (E61) je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům...

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu BMW 5er (E61) je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání nárazník před odřením při nakládání i vykládání věcí ze zavazadlového prostoru. Montáž ochranné lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití ochrannné lišty šetříte hrany nárazníku auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy.  Avisa je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Avisa známá po celé Evropě. Součást balení Ochranná lišta Tuba s leštící pastou Odmašťující kapesník 3M Manuál k instalaci 1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k překrytí ochrannou lištou pomocí přiloženého ubrousku 3M. 2) Před lepením nejprve přiložte ochrannou lištu na místo, kam ji budete lepit. 3) Označte si krajní místa ochranné lišty na nárazník fixem nebo papírovou lepicí páskou. 4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z ochanné lišty. 5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2). 6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše. POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 5901250357379 Tento akční produkt Ochranná lišta hrany kufru BMW 5er 2007-2010 (E61, máte možnost sehnat zrovna u nás ve známé kategorii tuning karoserie. Získejte akční kousky z této známé sekce z pohodlí domova. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. U nás najdete více kvalitních produktů značky Avisa. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato značka Avisa pro vás připravuje kvalitní produkty. A tady je důkaz.

Tento akční a ve slevě produkt Ochranná lišta hrany kufru BMW 5er 2007-2010 (E61, combi) od oblíbené značky Avisa jednoduše pořídíte právě nyní téměř zdarma! Právě teď jen za 1 690 Kč.