Ochranná lišta hrany kufru BMW X5 2013-2018 (F15)

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu BMW X5 (F15) je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům... více informací »
Ochranná lišta hrany kufru BMW X5 2013-2018 (F15)
Značka: Avisa
1 440 Kč
DO OBCHODU »
Ochranná lišta na zadní nárazník vozu BMW X5 (F15) je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům...

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu BMW X5 (F15) je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání nárazník před odřením při nakládání i vykládání věcí ze zavazadlového prostoru. Montáž ochranné lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití ochrannné lišty šetříte hrany nárazníku auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy.  Avisa je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Avisa známá po celé Evropě. Součást balení Ochranná lišta Tuba s leštící pastou Odmašťující kapesník 3M Manuál k instalaci 1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k překrytí ochrannou lištou pomocí přiloženého ubrousku 3M. 2) Před lepením nejprve přiložte ochrannou lištu na místo, kam ji budete lepit. 3) Označte si krajní místa ochranné lišty na nárazník fixem nebo papírovou lepicí páskou. 4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z ochanné lišty. 5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2). 6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše. POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5901250350837 Diskontní produkt Ochranná lišta hrany kufru BMW X5 2013-2018 (F15) získáte právě teď tu na stránkách ve známé sekci tuning karoserie! Nyní můžete najít ostatní výrobky ve zmiňované sekci za rozumné peníze! To není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od značky Avisa. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. U zákazníků oblíbený výrobce Avisa prodává špičkový sortiment A to ještě není vše!

Unikátní a oblíbený výrobek Ochranná lišta hrany kufru BMW X5 2013-2018 (F15) od známého výrobce Avisa snadno naleznete tady a teď se slevou. Aktuálně v akci za 1 440 Kč.