Ochranná lišta hrany kufru Citroen Nemo 2008-2016

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Citroen Nemo je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům... více informací »
Ochranná lišta hrany kufru Citroen Nemo 2008-2016
Značka: Avisa
1 390 Kč
DO OBCHODU »
Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Citroen Nemo je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům...

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Citroen Nemo je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání nárazník před odřením při nakládání i vykládání věcí ze zavazadlového prostoru. Montáž ochranné lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití ochrannné lišty šetříte hrany nárazníku auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy.  Avisa je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Avisa známá po celé Evropě. Součást balení Ochranná lišta Tuba s leštící pastou Odmašťující kapesník 3M Manuál k instalaci 1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k překrytí ochrannou lištou pomocí přiloženého ubrousku 3M. 2) Před lepením nejprve přiložte ochrannou lištu na místo, kam ji budete lepit. 3) Označte si krajní místa ochranné lišty na nárazník fixem nebo papírovou lepicí páskou. 4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z ochanné lišty. 5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2). 6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše. POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5901250359038 Kvalitní a levný produkt Ochranná lišta hrany kufru je k sehnání také u nás zařazený v sekci tuning karoserie! Získejte skvělé produkty ve zmíněné kategorii za příznivou cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také další prověřené kousky značky Avisa. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný výrobek Ochranná lišta hrany kufru Citroen Nemo 2008-2016 od oblíbené značky Avisa jednoduše seženete u nás nyní téměř zdarma! Nyní za akční cenu 1 390 Kč.