Ochranná lišta hrany kufru Mini Cooper 2014- (F56)

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Mini Cooper je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům... více informací »
Ochranná lišta hrany kufru Mini Cooper 2014- (F57
Značka: Avisa
1 290 Kč
DO OBCHODU »
Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Mini Cooper je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům...

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Mini Cooper je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání nárazník před odřením při nakládání i vykládání věcí ze zavazadlového prostoru. Montáž ochranné lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití ochrannné lišty šetříte hrany nárazníku auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy.  Avisa je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Avisa známá po celé Evropě. Součást balení Ochranná lišta Tuba s leštící pastou Odmašťující kapesník 3M Manuál k instalaci 1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k překrytí ochrannou lištou pomocí přiloženého ubrousku 3M. 2) Před lepením nejprve přiložte ochrannou lištu na místo, kam ji budete lepit. 3) Označte si krajní místa ochranné lišty na nárazník fixem nebo papírovou lepicí páskou. 4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z ochanné lišty. 5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2). 6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše. POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 5901250351346
Akční produkt jde pořídit nyní tu na našem webu v populární sekci tuning karoserie. Nyní můžete získat akční výrobky z naší kategorie za výhodné peníze! To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se také na další prověřené zboží od výrobce Avisa. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný výrobek Ochranná lišta hrany kufru Mini Cooper 2014- (F56) od značky Avisa jednoduše můžete najít u nás ve slevě! Cena od 1 290 Kč.