Ochranná lišta hrany kufru Opel Astra H 2004-2014 (combi)

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Opel Astra H je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům... více informací »
Ochranná lišta hrany kufru Opel Astra H 2004-2014 (combi)
Značka: Alufrost
1 220 Kč
DO OBCHODU »
Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Opel Astra H je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům...

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Opel Astra H je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání nárazník před odřením při nakládání i vykládání věcí ze zavazadlového prostoru. Montáž ochranné lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky, která je součásti balení. Při použití ochrannné lišty šetříte hrany nárazníku auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy.  Alufrost je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Alufrost známá po celé Evropě. 1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k překrytí ochrannou lištou. 2) Před lepením nejprve přiložte ochrannou lištu na místo, kam ji budete lepit. 3) Označte si krajní místa ochranné lišty na nárazník fixem nebo maskovací páskou. 4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z ochanné lišty. 5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2). 6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše. POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 10122549
Tento akční kousek je k sehnání bezstarostně na našem webu zařazený v rubrice tuning karoserie. Nyní koupíte oblíbené zboží ve zmíněné sekci za rozumné peníze. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem více skvělých kousků od dodavatele Alufrost. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Věhlasný dodavatel Alufrost má ve stále nabídkce vysoce kvalitní výrobky.

Tento diskontní výrobek Ochranná lišta hrany kufru Opel Astra H 2004-2014 (combi) od známé značky Alufrost jednoduše získáte zde za výprodejovou cenu! Akční cena již od 1 220 Kč.