Ochranná lišta hrany kufru Opel Combo E 2018- (carbon)

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Opel Combo E je vyrobená z nerezové oceli a potažená karbonovou fólií. Lišta je odolná proti veškerým... více informací »
Ochranná lišta hrany kufru Toyota ProAce City 2020- (carbon)
Značka: Alufrost
2 690 Kč
DO OBCHODU »
Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Opel Combo E je vyrobená z nerezové oceli a potažená karbonovou fólií. Lišta je odolná proti veškerým...

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Opel Combo E je vyrobená z nerezové oceli a potažená karbonovou fólií. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání nárazník před odřením při nakládání i vykládání věcí ze zavazadlového prostoru. Montáž ochranné lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky, která je součásti balení. Při použití ochrannné lišty šetříte hrany nárazníku auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy.  Alufrost je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Alufrost známá po celé Evropě. 1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k překrytí ochrannou lištou. 2) Před lepením nejprve přiložte ochrannou lištu na místo, kam ji budete lepit. 3) Označte si krajní místa ochranné lišty na nárazník fixem nebo maskovací páskou. 4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z ochanné lišty. 5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2). 6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše. POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10122423
Povedený produkt Ochranná lišta hrany kufru můžete sehnat rovnou tady a teď na našem webu umístěný v sekci tuning karoserie! Připravili jsme pro vás nové zboží z naší rubriky za internetové ceny. Populární výrobce Alufrost může nabídnout skvělé zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Výjimečný a žádaný produkt Ochranná lišta hrany kufru Opel Combo E 2018- (carbon) od společnosti Alufrost snadno můžete najít teď skutečně výhodně! Právě lze objednat jen za 2 690 Kč.