Ochranná lišta hrany kufru Opel Corsa F 2019- (Edition, Elegance, tmavá)

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Opel Corsa F je vyrobená z tmavé nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům... více informací »
Ochranná lišta hrany kufru Opel Corsa F 2019- (Edition
Značka: Avisa
1 120 Kč
DO OBCHODU »
Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Opel Corsa F je vyrobená z tmavé nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům...

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Opel Corsa F je vyrobená z tmavé nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání nárazník před odřením při nakládání i vykládání věcí ze zavazadlového prostoru. Montáž ochranné lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití ochrannné lišty šetříte hrany nárazníku auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy.  Avisa je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Avisa známá po celé Evropě. Součást balení Ochranná lišta Tuba s leštící pastou Odmašťující kapesník 3M Manuál k instalaci 1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k překrytí ochrannou lištou pomocí přiloženého ubrousku 3M. 2) Před lepením nejprve přiložte ochrannou lištu na místo, kam ji budete lepit. 3) Označte si krajní místa ochranné lišty na nárazník fixem nebo papírovou lepicí páskou. 4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z ochanné lišty. 5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2). 6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše. POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5901250452609
Kvalitní a levný výrobek můžete najít bezprostředně tu na webu v oblíbené kategorii tuning karoserie. Nyní si můžete pořídit nové výrobky ve zmiňované kategorii za parádní cenu! Známý dodavatel Avisa má v nabídce vynikající sortiment. Nové kousky každý den! To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků značky Avisa. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný výrobek Ochranná lišta hrany kufru Opel Corsa F 2019- (Edition, Elegance, tmavá) s osvědčenou značkou Avisa snadno pořídíte teď za výprodejovou cenu! Ceny již od 1 120 Kč.