Ochranná lišta hrany kufru Škoda Octavia IV. 2020- (combi, tmavá)

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Škoda Octavia IV. Combi (pasuje i na RS) je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým... více informací »
Ochranná lišta hrany kufru Škoda Octavia IV. 2020- (combi
Značka: Avisa
1 290 Kč
DO OBCHODU »
Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Škoda Octavia IV. Combi (pasuje i na RS) je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým...

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Škoda Octavia IV. Combi (pasuje i na RS) je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání nárazník před odřením při nakládání i vykládání věcí ze zavazadlového prostoru. Montáž ochranné lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití ochrannné lišty šetříte hrany nárazníku auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy.  Avisa je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Avisa známá po celé Evropě. Součást balení Ochranná lišta Tuba s leštící pastou Odmašťující kapesník 3M Manuál k instalaci 1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k překrytí ochrannou lištou pomocí přiloženého ubrousku 3M. 2) Před lepením nejprve přiložte ochrannou lištu na místo, kam ji budete lepit. 3) Označte si krajní místa ochranné lišty na nárazník fixem nebo papírovou lepicí páskou. 4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z ochanné lišty. 5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2). 6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše. POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5901250452418 Ve slevě tento produkt Ochranná lišta hrany kufru Škoda Octavia IV. 2020- (combi, tmavá) lze sehnat prostě tady u nás umístěný v rubrice tuning karoserie! Nyní koupíte další produkty z této známé sekce za parádní cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další produkty od dodavatele Avisa. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Avisa má ve stále nabídkce prvotřídní výrobky.

Tento unikátní kus Ochranná lišta hrany kufru Škoda Octavia IV. 2020- (combi, tmavá) od top značky Avisa jednoduše najdete tady a teď právě v akci. Akční cena 1 290 Kč.