Ochranná lišta hrany kufru Toyota ProAce 2016-

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Toyota ProAce je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům... více informací »
Ochranná lišta hrany kufru Toyota ProAce 2016-
Značka: Alufrost
1 390 Kč
DO OBCHODU »
Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Toyota ProAce je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům...

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Toyota ProAce je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání nárazník před odřením při nakládání i vykládání věcí ze zavazadlového prostoru. Montáž ochranné lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky, která je součásti balení. Při použití ochrannné lišty šetříte hrany nárazníku auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy.  Alufrost je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Alufrost známá po celé Evropě. 1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k překrytí ochrannou lištou. 2) Před lepením nejprve přiložte ochrannou lištu na místo, kam ji budete lepit. 3) Označte si krajní místa ochranné lišty na nárazník fixem nebo maskovací páskou. 4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z ochanné lišty. 5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2). 6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše. POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10126297Tento kvalitní a levný produkt Ochranná lišta hrany kufru Toyota ProAce 2016- získáte prostě tu na našem webu zařazený v rubrice tuning karoserie. Nyní pořídíte podobné kusy z naší kategorie za výhodnou cenu. Známý výrobce Alufrost vyrábí vynikající zboží. Přesvědčte se sami. Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na další kvalitní kousky značky Alufrost. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný kus Ochranná lišta hrany kufru Toyota ProAce 2016- od značky Alufrost jednoduše pořídíte právě nyní za akční cenu. V akci od 1 390 Kč.