Ochranná lišta hrany kufru Volvo XC60 2017- (II. jakost)

II. jakost: Okraj lišty je mírně prohnutý viz. fotogalerie. Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Volvo XC60 je vyrobená z nerezové oceli.... více informací »
Ochranná lišta hrany kufru Volvo XC60 2017- (II. jakost)
Značka: Avisa
936 Kč
DO OBCHODU »
II. jakost: Okraj lišty je mírně prohnutý viz. fotogalerie. Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Volvo XC60 je vyrobená z nerezové oceli....

II. jakost: Okraj lišty je mírně prohnutý viz. fotogalerie. Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Volvo XC60 je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání nárazník před odřením při nakládání i vykládání věcí ze zavazadlového prostoru. Montáž ochranné lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití ochrannné lišty šetříte hrany nárazníku auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy.  Avisa je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Avisa známá po celé Evropě. Součást balení Ochranná lišta Tuba s leštící pastou Odmašťující kapesník 3M Manuál k instalaci 1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k překrytí ochrannou lištou pomocí přiloženého ubrousku 3M. 2) Před lepením nejprve přiložte ochrannou lištu na místo, kam ji budete lepit. 3) Označte si krajní místa ochranné lišty na nárazník fixem nebo papírovou lepicí páskou. 4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z ochanné lišty. 5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2). 6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše. POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10122160
Tento nejprodávanější produkt Ochranná lišta hrany kufru Volvo XC60 2017- (II. jakost) můžete sehnat bez problémů tady u nás v populární kategorii tuning karoserie! Připravili jsme pro vás ještě podobné produkty z naší rubriky z pohodlí domova. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce další vybrané kousky od dodavatele Avisa. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Výjimečný a žádaný výrobek Ochranná lišta hrany kufru Volvo XC60 2017- (II. jakost) od společnosti Avisa snadno pořídíte u nás teď téměř zdarma. Akční cena 936 Kč.