Ochranná lišta hrany kufru VW Arteon 2017- (sedan)

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu VW Arteon je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti.... více informací »
Ochranná lišta hrany kufru VW Arteon 2017- (sedan)
Značka: Avisa
1 350 Kč
DO OBCHODU »
Ochranná lišta na zadní nárazník vozu VW Arteon je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti....

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu VW Arteon je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání nárazník před odřením při nakládání i vykládání věcí ze zavazadlového prostoru. Montáž ochranné lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití ochrannné lišty šetříte hrany nárazníku auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy.  Avisa je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Avisa známá po celé Evropě. Součást balení Ochranná lišta Odmašťující kapesník 3M Manuál k instalaci 1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k překrytí ochrannou lištou pomocí přiloženého ubrousku 3M. 2) Před lepením nejprve přiložte ochrannou lištu na místo, kam ji budete lepit. 3) Označte si krajní místa ochranné lišty na nárazník fixem nebo papírovou lepicí páskou. 4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z ochanné lišty. 5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2). 6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše. POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5901250351896Tento designový kousek Ochranná lišta hrany kufru VW jde pořídit taky tu umístěný v sekci tuning karoserie! Nyní můžete koupit další produkty z této známé sekce za extra cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více! Máme v nabídce také více skvělých produktů od značky Avisa. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Značka Avisa dodává špičkové výrobky.

Žádaný produkt Ochranná lišta hrany kufru VW Arteon 2017- (sedan) od oblíbené značky Avisa snadno můžete najít na našich stránkách za výprodejovou cenu! Aktuálně v akci za 1 350 Kč.