Ochranná lišta hrany kufru VW Transporter T5 2003-2015 (otevírání do strany)

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu VW T5 je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti.... více informací »
Ochranná lišta hrany kufru VW Transporter T5 2003-2015 (otevírání do strany)
Značka: Alufrost
1 650 Kč
DO OBCHODU »
Ochranná lišta na zadní nárazník vozu VW T5 je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti....

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu VW T5 je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání nárazník před odřením při nakládání i vykládání věcí ze zavazadlového prostoru. Montáž ochranné lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky, která je součásti balení. Při použití ochrannné lišty šetříte hrany nárazníku auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy.  Alufrost je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Alufrost známá po celé Evropě. 1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k překrytí ochrannou lištou. 2) Před lepením nejprve přiložte ochrannou lištu na místo, kam ji budete lepit. 3) Označte si krajní místa ochranné lišty na nárazník fixem nebo maskovací páskou. 4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z ochanné lišty. 5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2). 6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše. POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10126289Tento akční a ve slevě výrobek můžete dostat ještě tady na našem webu v populární sekci tuning karoserie. Nyní najdete kvalitní kousky z této oblíbené rubriky za rozumné peníze! Náš sortiment je široký, mrkněte na více skvělých produktů od značky Avisa. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Avisa pro své zákazníky poskytuje skvělé výrobky.

Tento akční produkt Ochranná lišta hrany kufru VW Transporter T5 2003-2015 (otevírání do strany) od dodavatele s dlouholetou historií Avisa jednoduše můžete pořídit zde nyní opravdu levně. Právě nyní za skvělou cenu 1 650 Kč.