Ochranná lišta hrany kufru VW Transporter T6 2015- (otevírání do strany)

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu VW T6 je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti.... více informací »
Ochranná lišta hrany kufru VW Transporter T6 2015- (otevírání do strany)
Značka: Alufrost
2 090 Kč
DO OBCHODU »
Ochranná lišta na zadní nárazník vozu VW T6 je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti....

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu VW T6 je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání nárazník před odřením při nakládání i vykládání věcí ze zavazadlového prostoru. Montáž ochranné lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky, která je součásti balení. Při použití ochrannné lišty šetříte hrany nárazníku auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy.  Alufrost je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Alufrost známá po celé Evropě. 1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k překrytí ochrannou lištou. 2) Před lepením nejprve přiložte ochrannou lištu na místo, kam ji budete lepit. 3) Označte si krajní místa ochranné lišty na nárazník fixem nebo maskovací páskou. 4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z ochanné lišty. 5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2). 6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše. POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10126290 Oblíbený a kvalitní produkt Ochranná lišta hrany kufru VW Transporter T6 2015- (otevírání do strany) lze koupit aktuálně tu v populární rubrice tuning karoserie! Nyní si můžete pořídit akční produkty z této oblíbené sekce za výborné peníze! To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se taky na další prověřené kousky od výrobce Avisa. Najdete je níže na této stránce.

Tento levný kousek Ochranná lišta hrany kufru VW Transporter T6 2015- (otevírání do strany) od skvělého a známého výrobce Avisa máte možnost najít zde teď trvale výhodně. Aktuálně stojí u nás 2 090 Kč.