Ofuky oken Ford Tourneo Connect 2013- (4 díly)

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru... více informací »
Ofuky oken Dodge Ram 1500 2018- (4 díly
Značka: Heko
1 150 Kč
DO OBCHODU »
Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru...

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru vozu při jízdě s otevřenými okny. Díky ofukům je možné pohodlně větrat i ve špatném počasí. Ofuky totiž usměrňují vzduch proudící kolem vozu. Do auta se tak nedostanou dešťové kapky, sněhové vločky ani obtížný hmyz. Mezi další nespornou výhodou deflektorů je, že jízda s otevřenými okny je méně hlučná. Ofuky ocení také kuřáci. Při odklepávání popelu z okna padá popel ven na vozovku a ne zpět do auta. Ať už vlastníte auto Ford Tourneo Connect nebo jinou značku, ofuky Heko dodají každému vozu dynamický a moderní vzhled.Montáž ofuků je velice jednoduchá, jak je patrné z videonávodu vlevo. Nejprve je nutné maximálně stáhnout okénka (až do dveří). Poté se z ofuků sejme ochranná fólie, která překrývá samolepicí pásky. Ofuky napasujte do rámu dveří a následně zavřete okénka. Ta by měla zůstat zavřená po dalších 24 hodin. Jestliže jsou ofuky v rámu volné nebo se vyskytují problémy při otvírání a zavírání oken, použijte vymezovací plíšky, které jsou součástí balení. Obsah sady 2 ofuky na přední dveře 2 ofuky na zadní dveře 8 vymezovacích plíšků obrázkový návod montáže
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 5905784883069
Zcela unikátní kus Ofuky oken Ford Tourneo Connect 2013- (4 díly) jde nakoupit právě nyní tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice tuning karoserie. Podívejte se na podobné produkty z této známé sekce za výborné peníze! Významný výrobce Heko dlouhodobě vyrábí prvotřídní produkty. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další prověřené zboží značky Heko. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní kus Ofuky oken Ford Tourneo Connect 2013- (4 díly) od populárního výrobce Heko můžete najít zde teď právě se slevou! Akční cena již od 1 150 Kč.