Ofuky oken Mercedes S-Class 2005-2013 (přední, W221)

fuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru... více informací »
Ofuky oken Mercedes S-Class 2005-2013 (přední
Značka: Heko
690 Kč
DO OBCHODU »
fuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru...

fuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru vozu při jízdě s otevřenými okny. Díky ofukům je možné pohodlně větrat i ve špatném počasí. Ofuky totiž usměrňují vzduch proudící kolem vozu. Do auta se tak nedostanou dešťové kapky, sněhové vločky aniobtížný hmyz. Mezi další nespornou výhodou deflektorů je, že jízda s otevřenými okny je méně hlučná. Upozornění: Deflektory nejsou homologované. Ať už vlastníte auto nebo jinou značku, ofuky Heko dodají každému vozu dynamický a moderní vzhled.Montáž ofuků je velice jednoduchá, jak je patrné z videonávodu vlevo. Nejprve je nutné maximálně stáhnout okénka (až do dveří). Poté se z ofuků sejme ochranná fólie, která překrývá samolepicí pásky. Ofuky napasujte do rámu dveří a následně zavřete okénka. Ta by měla zůstat zavřená po dalších 24 hodin. Jestliže jsou ofuky v rámu volné nebo se vyskytují problémy při otvírání a zavírání oken, použijte vymezovací plíšky, které jsou součástí balení. Obsah sady 2 ofuky na přední dveře 2 ofuky na zadní dveře 8 vymezovacích plíšků obrázkový návod montáže
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5905784867809 Tento velmi žádaný produkt Ofuky oken Mercedes S-Class 2005-2013 (přední, můžete najít zrovna tady u nás v oblíbené kategorii tuning karoserie! Najděte si ostatní produkty z této oblíbené kategorie za super cenu. Naše nabídka je široká, u nás najdete další vybrané kousky od dodavatele Heko. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Heko svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní sortiment Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Velmi žádaný produkt Ofuky oken Mercedes S-Class 2005-2013 (přední, W221) od společnosti Heko snadno naleznete právě teď téměř zdarma! Akční ceny od 690 Kč.