Auto Beránek - auto moto

Ofuky oken Nissan Navara 2005-2014 (4 díly, Double cab)

Tento nejprodávanější výrobek Ofuky oken Nissan Navara 2005-2014 (4 díly, Double cab) od společnosti se zárukou kvality Heko lze nakoupit ještě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Levně za cenu 990 Kč.
EAN: 5905784864389
Ofuky oken Nissan Navara 2005-2014 (4 díly
Ověřit dostupnost
Značka: Heko
990

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru vozu při jízdě s otevřenými okny.
Díky ofukům je možné pohodlně větrat i ve špatném počasí. Ofuky totiž usměrňují vzduch proudící kolem vozu. Do auta se tak nedostanou dešťové kapky, sněhové vločky ani obtížný hmyz.
Mezi další nespornou výhodou deflektorů je, že jízda s otevřenými okny je méně hlučná.
Ofuky ocení také kuřáci. Při odklepávání popelu z okna padá popel ven na vozovku a ne zpět do auta.
Ať už vlastníte auto Nissan Navara nebo jinou značku, ofuky Heko dodají každému vozu dynamický a moderní vzhled.Montáž ofuků je velice jednoduchá, jak je patrné z videonávodu vlevo. Nejprve je nutné maximálně stáhnout okénka (až do dveří). Poté se z ofuků sejme ochranná fólie, která překrývá samolepicí pásky. Ofuky napasujte do rámu dveří a následně zavřete okénka. Ta by měla zůstat zavřená po dalších 24 hodin.
Jestliže jsou ofuky v rámu volné nebo se vyskytují problémy při otvírání a zavírání oken, použijte vymezovací plíšky, které jsou součástí balení.
Obsah sady

2 ofuky na přední dveře
2 ofuky na zadní dveře
8 vymezovacích plíšků
obrázkový návod montáže
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5905784864389