Pás upínací + ráčna 0,7t/5m

Při přepravě nákladu je povinností řidiče zabezpečit náklad tak, aby nedošlo k jeho poškození a zároveň, aby neohrožoval pasažéry nebo... více informací »
Pás upínací + ráčna 0
Značka: Petex
125 Kč
DO OBCHODU »
Při přepravě nákladu je povinností řidiče zabezpečit náklad tak, aby nedošlo k jeho poškození a zároveň, aby neohrožoval pasažéry nebo...

Při přepravě nákladu je povinností řidiče zabezpečit náklad tak, aby nedošlo k jeho poškození a zároveň, aby neohrožoval pasažéry nebo ostatní účastníky silničního provozu.  Upínací popruh o délce 5 metrů s nosností 700 kilogramů. Šířka popruhu je 25mm.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 4028985498922 Tento skvělý kus Pás upínací + ráčna 0,7t/5m získáte nyní na stránkách v oblíbené kategorii autodoplňky! Najděte si parádní produkty ze zmíněné rubriky za super peníze. Možná hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce však také další prověřené produkty od výrobce Petex. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený kus Pás upínací + ráčna 0,7t/5m od známého dodavatele Petex lze sehnat tady nyní za akční cenu. Produkt koupíte teď u nás za 125 Kč.