Pás upínací s karabinami + prodloužená ráčna 5t/10m

Při přepravě nákladu je povinností řidiče zabezpečit náklad tak, aby nedošlo k jeho poškození a zároveň, aby neohrožoval pasažéry nebo... více informací »
Pás upínací s karabinami + prodloužená ráčna 5t/10m
Značka: Petex
780 Kč
DO OBCHODU »
Při přepravě nákladu je povinností řidiče zabezpečit náklad tak, aby nedošlo k jeho poškození a zároveň, aby neohrožoval pasažéry nebo...

Při přepravě nákladu je povinností řidiče zabezpečit náklad tak, aby nedošlo k jeho poškození a zároveň, aby neohrožoval pasažéry nebo ostatní účastníky silničního provozu.  Upínací popruh o délce 10 metrů s nosností 5 tun. Šířka popruhu je 50mm. Prodloužená ráčna 35 cm.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 4028985498960
Oblíbený a akční kus Pás upínací s karabinami + prodloužená ráčna 5t/10m můžete pořídit také u nás zařazený v rubrice autodoplňky! Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této známé kategorie na pár kliknutí. Významný dodavatel Petex pro své zákazníky nabízí top zboží. Udělejte radost sami sobě! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další vybrané kousky od výrobce Petex. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek Pás upínací s karabinami + prodloužená ráčna 5t/10m od známé značky Petex jednoduše můžete získat zde nyní levně! Akční cena již od 780 Kč.