Plastová vana do kufru Aristar Alfa Romeo MiTo 2008-2018

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Alfa Romeo MiTo. Pogumovaný... více informací »
Plastová vana do kufru Aristar Alfa Romeo MiTo 2008-2018
Značka: Aristar
790 Kč
DO OBCHODU »
Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Alfa Romeo MiTo. Pogumovaný...

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Alfa Romeo MiTo. Pogumovaný povrch zajišťuje stabilitu převáženého nákladu. Vana je vyrobena z odolného gumoplastu, který je zároveň dostatečně pružný, aby se vana nezlomila a to ani při nízkých teplotách.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5901522120106Hodně oblíbený výrobek Plastová vana do kufru Aristar Alfa Romeo MiTo 2008-2018 jde koupit mimo jiné tady na stránkách ve známé sekci vany do kufru! Nyní můžete najít nové zboží z naší rubriky na pár kliknutí!

Kvalitní a velmi žádaný kus Plastová vana do kufru Aristar Alfa Romeo MiTo 2008-2018 pocházející od značky Aristar najdete tady a teď právě v akci! Ceny od 790 Kč.