Plastová vana do kufru Aristar Mercedes V-Class W447 2014- (za 3. řadu)

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Mercedes Vito / Viano /... více informací »
Plastová vana do kufru Aristar Mercedes V-Class W447 2014- (za 3. řadu)
Značka: Aristar
890 Kč
DO OBCHODU »
Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Mercedes Vito / Viano /...

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Mercedes Vito / Viano / V-Class. Pogumovaný povrch zajišťuje stabilitu převáženého nákladu. Vana je vyrobena z odolného gumoplastu, který je zároveň dostatečně pružný, aby se vana nezlomila a to ani při nízkých teplotách.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10113688 Kvalitní a velmi žádaný produkt můžete získat teď na stránkách zařazený v rubrice vany do kufru. Nyní pořídíte skvělé produkty ve zmíněné kategorii na pár kliknutí. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se taky na další kvalitní zboží značky Aristar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. U zákazníků oblíbená značka Aristar vám nabízí velmi kvalitní sortiment

Tento kvalitní produkt Plastová vana do kufru Aristar Mercedes V-Class W447 2014- (za 3. řadu) pocházející od značky Aristar snadno seženete na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu! Cena od 890 Kč.