Plastová vana do kufru Aristar Mitsubishi Pajero 1999-2000 (prodloužená verze)

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Mitsubishi Pajero.... více informací »
Plastová vana do kufru Aristar Mitsubishi Pajero 1999-2000 (prodloužená verze)
Značka: Aristar
890 Kč
DO OBCHODU »
Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Mitsubishi Pajero....

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Mitsubishi Pajero. Pogumovaný povrch zajišťuje stabilitu převáženého nákladu. Vana je vyrobena z odolného gumoplastu, který je zároveň dostatečně pružný, aby se vana nezlomila a to ani při nízkých teplotách.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10112104Unikátní výrobek Plastová vana do kufru Aristar Mitsubishi Pajero 1999-2000 (prodloužená verze) můžete koupit mimo jiné na stránkách v populární sekci vany do kufru! Máme pro vás jiné kusy z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Oblíbená značka Aristar vám představuje vysoce kvalitní produkty Máme toho více, u nás totiž najdete další kousky od dodavatele Aristar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Plastová vana do kufru Aristar Mitsubishi Pajero 1999-2000 (prodloužená verze) od oblíbené značky Aristar jednoduše můžete pořídit tady teď právě téměř zdarma! Cena již od 890 Kč.