Plastová vana do kufru Aristar Nissan X-Trail 2007-2014 (dolní dno)

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Nissan X-Trail. Pogumovaný... více informací »
Plastová vana do kufru Aristar Nissan X-Trail 2007-2014 (dolní dno)
Značka: Aristar
890 Kč
DO OBCHODU »
Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Nissan X-Trail. Pogumovaný...

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Nissan X-Trail. Pogumovaný povrch zajišťuje stabilitu převáženého nákladu. Vana je vyrobena z odolného gumoplastu, který je zároveň dostatečně pružný, aby se vana nezlomila a to ani při nízkých teplotách.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 1015420 Designový produkt můžete sehnat bezprostředně na webu zařazený v kategorii vany do kufru. Nyní pořídíte vyjímečné produkty z této populární rubriky ve výprodejové akci.

Nejprodávanější výrobek Plastová vana do kufru Aristar Nissan X-Trail 2007-2014 (dolní dno) s osvědčenou značkou Aristar jednoduše můžete získat zde téměř zdarma. Teď v akci 890 Kč.