Plastová vana do kufru Aristar Renault Trafic 2014- (dlouhá verze, za 3.řadu)

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Renault Trafic. Pogumovaný... více informací »
Plastová vana do kufru Aristar Renault Trafic 2014- (dlouhá verze
Značka: Aristar
1 090 Kč
DO OBCHODU »
Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Renault Trafic. Pogumovaný...

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Renault Trafic. Pogumovaný povrch zajišťuje stabilitu převáženého nákladu. Vana je vyrobena z odolného gumoplastu, který je zároveň dostatečně pružný, aby se vana nezlomila a to ani při nízkých teplotách.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10111616 Unikátní produkt naleznete ještě tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii vany do kufru! Nyní získáte parádní zboží z této rubriky ve výhodné akci.

Kvalitní kus Plastová vana do kufru Aristar Renault Trafic 2014- (dlouhá verze, za 3.řadu) od populární značky Aristar snadno naleznete právě opravdu levně. Akční cena 1 090 Kč.