Plastová vana do kufru Aristar Seat Altea XL 2006-2015 (dolní dno)

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Seat Altea XL. Pogumovaný... více informací »
Plastová vana do kufru Aristar Seat Altea XL 2006-2015 (dolní dno)
Značka: Aristar
890 Kč
DO OBCHODU »
Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Seat Altea XL. Pogumovaný...

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Seat Altea XL. Pogumovaný povrch zajišťuje stabilitu převáženého nákladu. Vana je vyrobena z odolného gumoplastu, který je zároveň dostatečně pružný, aby se vana nezlomila a to ani při nízkých teplotách.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5901522124760 Velmi oblíbený produkt naleznete bezprostředně tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii vany do kufru! Připravili jsme zcela nové produkty ze zmíněné rubriky v akci!

Kvalitní a velmi žádaný kus Plastová vana do kufru Aristar Seat Altea XL 2006-2015 (dolní dno) s osvědčenou značkou Aristar můžete sehnat zde teď téměř zdarma! Akční cena od 890 Kč.