Plastová vana do kufru CIK Opel Insignia 2017- (combi)

Plastová vana do kufru je s protiskluzovou úpravou. Výška okraje vany je 4,5 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci... více informací »
Plastová vana do kufru CIK Opel Insignia 2017- (combi)
Značka: CIK
490 Kč
DO OBCHODU »
Plastová vana do kufru je s protiskluzovou úpravou. Výška okraje vany je 4,5 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci...

Plastová vana do kufru je s protiskluzovou úpravou. Výška okraje vany je 4,5 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci protiskluzové vrstvy je povrch kluzký a hladké předměty je většinou třeba v kufru zafixovat.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5904653510440 Vysoce kvalitní produkt Plastová vana do kufru CIK Opel Insignia 2017- (combi) máte možnost najít právě nyní tady na stránkách v populární kategorii vany do kufru! Nyní můžete najít unikátní produkty z této populární kategorie za nejlepší ceny. Významný výrobce CIK svým zákazníkům nabízí skvělé zboží. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce také další kousky od výrobce CIK. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi oblíbený produkt Plastová vana do kufru CIK Opel Insignia 2017- (combi) od top značky CIK snadno můžete sehnat u nás teď skutečně levně. Cena již od 490 Kč.