Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Up 2012- (dolní dno, bez protiskluzu)

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci... více informací »
Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Up 2012- (dolní dno
Značka: Rezaw-Plast
320 Kč
DO OBCHODU »
Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci...

Plastová vana do kufru bez protiskluzové úpravy. Výška okraje vany je 4-6 cm. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu. Kvůli absenci protiskluzové vrstvy je povrch kluzký a hladké předměty je většinou třeba v kufru zafixovat. Vana je vyrobena z měkčího plastu, aby se při ohnutí nezlomila a to ani při nízkých teplotách.Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek. Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit. Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.
Distribuce neznámá
Výrobní číslo: 5901165205550
Designový kus máte možnost dostat ještě tady na našich stránkách ve známé rubrice vany do kufru. Získejte nové výrobky z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny. Věhlasný výrobce Rezaw-Plast prodává vynikající produkty. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také další kousky značky Rezaw-Plast. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento výjimečný výrobek Plastová vana do kufru Rezaw-Plast VW Up 2012- (dolní dno, bez protiskluzu) od odblíbeného výrobce Rezaw-Plast snadno pořídíte zde v akci! Právě lze objednat jen za 320 Kč.