Plyšový potah na volant (černý, průměr 38cm)

Plyšový potah volantu o průměru 38cm je vhodný pro většinu volantů běžných osobních automobilů. Vnitřní strana volantu je opatřena... více informací »
Plyšový potah na volant (černý
Značka: Petex
236 Kč
DO OBCHODU »
Plyšový potah volantu o průměru 38cm je vhodný pro většinu volantů běžných osobních automobilů. Vnitřní strana volantu je opatřena...

Plyšový potah volantu o průměru 38cm je vhodný pro většinu volantů běžných osobních automobilů. Vnitřní strana volantu je opatřena protiskluzovou texturou, která zabraňuje klouzání potahu po volantu. Vnější plyšový povrch je velmi příjemný na dotek a zároveň výborně tlumí vibrace.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 4028985524959Kvalitní a žádaný produkt máte možnost koupit snadno tu na webu zařazený v kategorii sportovní volanty. Připravili jsme podobné produkty ve zmíněné sekci za parádní cenu. To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce také další skvělé produkty od výrobce Petex. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Designový výrobek Plyšový potah na volant (černý, průměr 38cm) od známé společnosti Petex snadno získáte právě skutečně výhodně. Nyní lze objednat jen za 236 Kč.