Podložka pod SPZ (moto, ČR 3D)

Plastová moto-podložka pod tabulku registrační značky (RZ) nebo státní poznávací značky (SPZ) běžných rozměrů pro motocykly. Podložka je... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Compass
112 Kč
DO OBCHODU »
Plastová moto-podložka pod tabulku registrační značky (RZ) nebo státní poznávací značky (SPZ) běžných rozměrů pro motocykly. Podložka je...

Plastová moto-podložka pod tabulku registrační značky (RZ) nebo státní poznávací značky (SPZ) běžných rozměrů pro motocykly. Podložka je opatřena plastickým 3D znakem lva a nápisem Česká republika s chromovaným povrchem. Podložka je vybavena spodní lištou se zajišťovacími zámečky a celou řadou montážních otvorů, díky kterým je její upevnění opravdu univerzální. Návod na montáž Oddělte spodní lištu v místě výlisků (pokud je součástí podložky). Namontujte podložku na motocykl pomocí vhodných šroubů. SPZ nasuňte do podložky. Spodní lištu pomocí zámečků nacvakněte do podložky tak, aby SPZ pevně držela v podložce.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 8591686915396Hodně prodávaný produkt Podložka pod SPZ (moto, ČR 3D) je k získání právě teď tu na stránkách v oblíbené rubrice autodoplňky! Nyní můžete koupit oblíbené výrobky z naší rubriky v bezva akci! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další prověřené zboží od značky Compass. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Podložka pod SPZ (moto, ČR 3D) s osvědčenou značkou Compass snadno seženete tady a teď téměř zdarma. Nabídky od 112 Kč.