Poklice Avalon Carbon Silver Black – 16″

Sada obsahuje 4 poklice na kola. Hodí se na většinu ocelových disků o velikosti 16". Poklice dodáváme v praktické papírové krabici, do které je... více informací »
Poklice Avalon Carbon Silver Black - 16"
Značka: Górecki
990 Kč
DO OBCHODU »
Sada obsahuje 4 poklice na kola. Hodí se na většinu ocelových disků o velikosti 16". Poklice dodáváme v praktické papírové krabici, do které je...

Sada obsahuje 4 poklice na kola. Hodí se na většinu ocelových disků o velikosti 16″. Poklice dodáváme v praktické papírové krabici, do které je můžete, po dobu, kdy je nepoužíváte, bezpečně uložit. Povrch poklic je ošetřen odolným a neloupavým lakem, který zajišťuje stylový vzhled a snadné čištění. Otvory v poklicích jsou uzpůsobeny tak, aby během jízdy docházelo k efektivnímu chlazení disků kol. Na každé poklici dále naleznete výsek, díky kterému je ventilek snadno přístupný. Výrobek je shodný s typem schváleným Ministerstvem dopravy ČR č. 1047 č.j.: 204333/93-222 Ke každé sadě poklic je přiložený český návod na montáž.Montáž poklic na kola je jednoduchá a není k ní třeba žádné nářadí. Západky na poklicích se „zaklapnou“ do disků kol. Tlustý ocelový drát na vnější straně poklic tlačí západky proti diskům a zajišťuje poklice proti vypadnutí (viz. obrázek 2 ve fotogalerii). Může se stát, že je poklice na disku příliš volná nebo těsná. V takovém případě je třeba zmenšit nebo zvětšit průměr přítlačné pružiny v místě ohybu pro ventilek. Pružinu je zde třeba roztáhnout nebo stlačit (viz. obrázek 3 ve fotogalerii).
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10115743 Nový kus Poklice Avalon Carbon Silver Black – 16″ lze zakoupit pohodlně tady a teď na našem webu zařazený v sekci poklice na kola! Nyní si můžete pořídit oblíbené zboží z této známé kategorie za výhodnou cenu! To není všechno, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další produkty značky Górecki. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený výrobek Poklice Avalon Carbon Silver Black - 16" od známého výrobce Górecki jednoduše získáte teď ve slevě! Akční cena od 990 Kč.