Poklice Fox Ring MIX Silver-Black – 14″

Plastový ozdobný kryt kola s elegantním designem pro vylepšení vzhledu ocelových disků kol. Vysoká tuhost a výtečná kvalitu laku. Montáž poklic na... více informací »
Poklice Fox Ring MIX Silver-Black - 14"
Značka: Compass
570 Kč
DO OBCHODU »
Plastový ozdobný kryt kola s elegantním designem pro vylepšení vzhledu ocelových disků kol. Vysoká tuhost a výtečná kvalitu laku. Montáž poklic na...

Plastový ozdobný kryt kola s elegantním designem pro vylepšení vzhledu ocelových disků kol. Vysoká tuhost a výtečná kvalitu laku. Montáž poklic na kola je velice jednoduchá a není k ní třeba žádné nářadí. Západky na poklicích z umělé hmoty se „zaklapnou“ do disků kol. Tlustý ocelový drát na vnější straně poklice zatlačí západky proti diskům a zajistí tak poklice proti vypadnutí. Poklice jsou povrchově upraveny odolným, neloupavým lakem, který zajišťuje stylový vzhled a jednoduché čištění. Výseky v každé poklici umožňují chlazení disků a snadný přístup k ventilku. Snadná montáž pouhým nacvaknutím na klasické ocelové disky kol. Kryt kola je na zadní straně vybaven obvodovou ocelovou pružinou, která zjišťuje pevné spojení krytu kola s ocelovým diskem.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5900672676006 Unikátní a žádaný produkt Poklice Fox Ring MIX Silver-Black – 14″ lze zakoupit právě zde u nás zařazený v rubrice poklice na kola. Připravili jsme akční zboží z naší sekce za outletovou cenu!

Levný kus Poklice Fox Ring MIX Silver-Black - 14" od kvalitní značky Compass snadno získáte na našich stránkách teď téměř zdarma! Aktuálně v akci za 570 Kč.