Poklice Storm (Black) – 14″

Sada obsahuje 4 poklice na kola. Hodí se na většinu ocelových disků o velikosti 14". Poklice dodáváme v praktické papírové krabici, do které je... více informací »
Poklice Storm (Black) - 14"
Značka: Compass
439 Kč
DO OBCHODU »
Sada obsahuje 4 poklice na kola. Hodí se na většinu ocelových disků o velikosti 14". Poklice dodáváme v praktické papírové krabici, do které je...

Sada obsahuje 4 poklice na kola. Hodí se na většinu ocelových disků o velikosti 14″. Poklice dodáváme v praktické papírové krabici, do které je můžete, po dobu, kdy je nepoužíváte, bezpečně uložit. Povrch poklic je ošetřen odolným a neloupavým lakem, který zajišťuje stylový vzhled a snadné čištění. Otvory v poklicích jsou uzpůsobeny tak, aby během jízdy docházelo k efektivnímu chlazení disků kol. Na každé poklici dále naleznete výsek, díky kterému je ventilek snadno přístupný. Výrobek je shodný s typem schváleným Ministerstvem dopravy ČR č. 1047 č.j.: 204333/93-222 Ke každé sadě poklic je přiložený český návod na montáž.Montáž poklic na kola je jednoduchá a není k ní třeba žádné nářadí. Západky na poklicích se „zaklapnou“ do disků kol. Tlustý ocelový drát na vnější straně poklic tlačí západky proti diskům a zajišťuje poklice proti vypadnutí (viz. obrázek 2 ve fotogalerii). Může se stát, že je poklice na disku příliš volná nebo těsná. V takovém případě je třeba zmenšit nebo zvětšit průměr přítlačné pružiny v místě ohybu pro ventilek. Pružinu je zde třeba roztáhnout nebo stlačit (viz. obrázek 3 ve fotogalerii).
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5900768141777 Kvalitní a levný výrobek najdete bez obtíží na našich stránkách v rubrice poklice na kola! Máme pro vás kvalitní produkty ve zmiňované rubrice v akci! Populární dodavatel Compass vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní výrobky. Však to vidíte sami. Naše nabídka je široká, máme v nabídce více kvalitních produktů od dodavatele Compass. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Poklice Storm (Black) - 14" originál od značky Compass jednoduše pořídíte zde teď skutečně levně. Právě lze objednat jen za 439 Kč.