Poklice Tino – 12″

Sada obsahuje 4 poklice na kola. Hodí se na většinu ocelových disků o velikosti 12". Povrch poklic je ošetřen odolným a neloupavým lakem, který... více informací »
Poklice Tino - 12"
Značka: Górecki
390 Kč
DO OBCHODU »
Sada obsahuje 4 poklice na kola. Hodí se na většinu ocelových disků o velikosti 12". Povrch poklic je ošetřen odolným a neloupavým lakem, který...

Sada obsahuje 4 poklice na kola. Hodí se na většinu ocelových disků o velikosti 12″. Povrch poklic je ošetřen odolným a neloupavým lakem, který zajišťuje stylový vzhled a snadné čištění. Otvory v poklicích jsou uzpůsobeny tak, aby během jízdy docházelo k efektivnímu chlazení disků kol. Na každé poklici dále naleznete výsek, díky kterému je ventilek snadno přístupný. Výrobek je shodný s typem schváleným Ministerstvem dopravy ČR č. 1047 č.j.: 204333/93-222Montáž poklic na kola je jednoduchá a není k ní třeba žádné nářadí. Západky na poklicích se „zaklapnou“ do disků kol. Tlustý ocelový drát na vnější straně poklic tlačí západky proti diskům a zajišťuje poklice proti vypadnutí (viz. obrázek 2 ve fotogalerii). Může se stát, že je poklice na disku příliš volná nebo těsná. V takovém případě je třeba zmenšit nebo zvětšit průměr přítlačné pružiny v místě ohybu pro ventilek. Pružinu je zde třeba roztáhnout nebo stlačit (viz. obrázek 3 ve fotogalerii).
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10119178

Tento vynikající výrobek Poklice Tino - 12" od výrobce se skvělou pověstí Górecki je dostupný zde extra se slevou. K sehnání zrovna v akci za 390 Kč.