Potah na střešní box XL (205 – 235cm)

Ochranný obal na střešní boxy běžného tvaru. Potah spolehlivě chrání box před poškrábáním a nečistotami. Součástí potahu je i praktická... více informací »
Potah na střešní box XL (205 - 235cm)
310 Kč
DO OBCHODU »
Ochranný obal na střešní boxy běžného tvaru. Potah spolehlivě chrání box před poškrábáním a nečistotami. Součástí potahu je i praktická...

Ochranný obal na střešní boxy běžného tvaru. Potah spolehlivě chrání box před poškrábáním a nečistotami. Součástí potahu je i praktická kapsa na klíče. Velmi snadné vložení a vyjmutí. Potah je vyrobený z pevné textílie šedé barvy, která je strukturou podobná geotextíli. Potah velikosti XL je určený pro střešní boxy o rozměrech 205 – 235 cm. Upozornění: Potah není určený pro použití na jedoucím vozidle!
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5904898503832Kvalitní a levný výrobek jde sehnat bezstarostně na našich stránkách ve známé kategorii střešní boxy. Nyní si můžete koupit oblíbené produkty z této populární kategorie za výprodejovou cenu!

Tento diskontní kus Potah na střešní box XL (205 - 235cm) od známého výrobce Kegel-Blazusiak jednoduše naleznete tady nyní opravdu výhodně. Nabídka již od 310 Kč.