Prahové lišty Citroen Jumpy 2016- (přední)

Prahové lišty vozu Citroen Jumpy jsou vyrobené z nerezové oceli. Lišty jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti.... více informací »
Prahové lišty Citroen SpaceTourer 2016- (přední)
Značka: Alufrost
1 440 Kč
DO OBCHODU »
Prahové lišty vozu Citroen Jumpy jsou vyrobené z nerezové oceli. Lišty jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti....

Prahové lišty vozu Citroen Jumpy jsou vyrobené z nerezové oceli. Lišty jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání před poškrábáním a mechanickým poškozením, které vzniká používáním automobilu. Montáž prahových lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití lišt šetříte prahy auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy.  Alufrost je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Alufrost známá po celé Evropě.1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k přilepení prahové lišty. 2) Před lepením nejprve přiložte prahovou lištu na místo, kam ji budete lepit. 3) Označte si krajní místa prahové lišty na prah fixem nebo papírovou lepicí páskou. 4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z prahové lišty. 5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2). 6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše. POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10126284
Kvalitní a levný produkt Prahové lišty Citroen Jumpy 2016- je k dispozici bezstarostně tady u nás v oblíbené kategorii tuning karoserie! Nyní koupíte ještě jiné kusy z této oblíbené kategorie za báječnou cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další prověřené kousky od značky Avisa. Najdete je níže na této stránce. Tato vyjímečná značka Avisa dlouhodobě dodává vynikající produkty

Tento kvalitní a žádaný kus Prahové lišty Citroen Jumpy 2016- (přední) od kvalitní značky Avisa získáte na našich stránkách teď opravdu levně! Aktuálně v akci za 1 440 Kč.