Prahové lišty Fiat Ducato 2006-2014

Nášlapy na vůz Fiat Ducato jsou vyrobené z nerezové oceli. Nášlapy jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Alufrost
1 440 Kč
DO OBCHODU »
Nášlapy na vůz Fiat Ducato jsou vyrobené z nerezové oceli. Nášlapy jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě...

Nášlapy na vůz Fiat Ducato jsou vyrobené z nerezové oceli. Nášlapy jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání před poškrábáním a mechanickým poškozením, které vzniká používáním automobilu. Montáž nášlapů se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití nášlapů šetříte původní podlahu auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy.  Alufrost je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Alufrost známá po celé Evropě.1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k přilepení nášlapu. 2) Před lepením nejprve přiložte nášlapy na místo, kam je budete lepit. 3) Označte si krajní místa nášlapu na podlahu fixem nebo papírovou lepicí páskou. 4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z nášlapu. 5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2). 6) Nášlap postupně přimáčkněte po celé ploše. POZOR: Jakmile je nášlap přilepený, nelze jej sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10120477
Zlevněný kus Prahové lišty Fiat Ducato 2006-2014 můžete sehnat teď tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii tuning karoserie. Nyní můžete najít ještě ostatní výrobky z naší rubriky za výhodnou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce ovšem více skvělých produktů značky Alufrost. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Alufrost svým zákazníkům dodává prvotřídní výrobky

Designový kus Prahové lišty Fiat Ducato 2006-2014 od kvalitní značky Alufrost naleznete nyní ve výprodejové akci! Ceny již od 1 440 Kč.