Prahové lišty Toyota Rav4 2019-

Prahové lišty účinně zabraňují nežádoucímu poškození laku na prazích. Jsou vyrobeny z polyuretanu moderní technologií vstřikování... více informací »
Prahové lišty Suzuki Across 2021-
Značka: Rider
930 Kč
DO OBCHODU »
Prahové lišty účinně zabraňují nežádoucímu poškození laku na prazích. Jsou vyrobeny z polyuretanu moderní technologií vstřikování...

Prahové lišty účinně zabraňují nežádoucímu poškození laku na prazích. Jsou vyrobeny z polyuretanu moderní technologií vstřikování plastů a neobsahují žádné kovové prvky, které by mohli působit korozi prahů. Kromě ochranné funkce jsou prahové lišty elegantní doplněk, který dodá vozu moderní vzhled. Tvar lišt přesně odpovídá reliéfu prahů vozu Toyota Rav4 . Montáž prahových lišt není vůbec složitá – jednoduše se připevní se pomocí vysoce přilnavé lepicí pásky 3M, která je součástí balení. Sada obsahuje 4 lišty na prahy předních i zadních dveří.
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 10122315 Výjimečný a žádaný produkt Prahové lišty Toyota Rav4 2019- máte možnost pořídit právě zde na stránkách zařazený v sekci tuning karoserie. Nyní si můžete vybrat oblíbené produkty ze zmíněné rubriky na pár kliknutí. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce ovšem více produktů značky Rider. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Prahové lišty Toyota Rav4 2019- od oblíbené značky Rider jednoduše naleznete na našich stránkách teď opravdu levně! Akční cena od 930 Kč.