Přesné autopotahy Peugeot Partner 2008-2018 (1+2)

Přesné autopotahy pro Peugeot Partner od výrobce Kegel-Blazusiak potěší především konzervativním designem a precizním provedením. Autopotahy jsou... více informací »
Přesné autopotahy Citroen Berlingo 2008-2018 (přední
1 920 Kč
DO OBCHODU »
Přesné autopotahy pro Peugeot Partner od výrobce Kegel-Blazusiak potěší především konzervativním designem a precizním provedením. Autopotahy jsou...

Přesné autopotahy pro Peugeot Partner od výrobce Kegel-Blazusiak potěší především konzervativním designem a precizním provedením. Autopotahy jsou ušité z kvalitního 100% polyesteru. Vnitřní strana je podšitá PUR pěnou, která zabraňuje posouvání potahu po sedadle. Autopotahy jsou homologovány pro použití ve vozidlech s bočními airbagy. V místě airbagu je na potahu speciální šev, který se při vystřelení airbagu roztrhne. Autopotahy je možné prát na 40° v pračce. 1x sedadlo řidiče (potah upravený na loketní opěrku namontovanou na boční straně sedadla) 1x dvojité sedadlo pro spolujezdce s rozděleným sedákem a opěradlem (optah upravený pro stolek v zadní části sedala 3x opěrky hlavy
Distribuce CZ
Výrobní číslo: 5904898562358 Zlevněný produkt Přesné autopotahy Peugeot Partner můžete sehnat ještě tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice autopotahy. Najděte si parádní produkty z naší sekce jednoduše online.

Výjimečný a žádaný výrobek Přesné autopotahy Peugeot Partner 2008-2018 (1+2) originál od výrobce Kegel-Blazusiak jednoduše získáte u nás skutečně výhodně! Akční cena od 1 920 Kč.